Budování citového pouta

hughes budovani citoveho pouta
399 Kč –10 %

Jak probouzet lásku v hluboce traumatizovaných dětech. Průlomová kniha o attachmentu.

Koupí knih přímo na stránkách reDESIGN RODINY nám pomůžete, abychom mohli tento projekt dál rozvíjet a podporovat rodiče v jejich nelehké rodičovské roli.

359 Kč

Přelomová kniha pro jakéhokoli rodiče nebo kohokoli jiného, kdo chce lépe porozumět sobě sama, svým vztahům a životu. O co jde? Každý člověk se rodí s dvěma základními potřebami: potřebou autenticity a potřebou pouta, bez jejichž naplnění není zdravý a šťastný život možný. Čím více může být člověk tím, kým je (autenticita), tím lépe je v kontaktu se svým vnitřním nastavením a svými potřebami. Potřebu pouta či vazby (attachement) má každý druh, který se organizuje do smečky, hejna či stáda. V divočině byl základem přežití, dnes je základem zdravého vývoje člověka a procesu učení. Pochopení těchto souvislostí mění život a zvědomuje klíčové principy rodičovství, dětství a výchovy.

 

HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ:

12.3.2019 9:16:16 | R.P.

Není to kniha na pohodové čtení pro dobré spaní, je to čtení intenzivní, působivé, zneklidňující - zejména pokud jste sami rodiči, ale velmi poučné. Kniha pomůže nahlédnout do začarovaného kruhu, ve kterém špatné rodinné zázemí způsobí neschopnost postarat se láskyplně o vlastní děti. Kniha velmi netradičně pomůže nahlédnout do světa zanedbávaných dětí. Kniha je mrazivým svědectvím o tom, že první 3 roky života jsou nejdůležitější pro rozvoj osobnosti dítěte...v této knize vám naplno dojde hloubka této jinak běžně používané fráze.

10.2.2019 13:30:03 | Alena Rotreklová

Právě jsem knihu dočetla a musím říci,že téměř jedním dechem. Mohu potvrdit,ze jde o velmi inspirativní knihu,která mne vedla k zamýšlení se nejen nad osudem malé Káti,ale neubránila jsem se srovnávání s naši situaci a tím, jak na různé situace reaguji já a jakými situacemi prochází naše Eliška.
Vím,že se ještě jednou ke knize vrátím a objednám si ji( nyní jsem jí měla zapůjčenou z knihovny).

11.9.2018 22:03:34 | Petra Zelená

Kniha je ,neexistuje přesné superlativum pro tuto knihu. Jen ji dopuručuji všem, rodičům, prarodičům, budoucím rodičům, lidem, kteří pracují s dětmi. Díky knize pochopí snáze svět dětí a jejich potřeb.
Petra Zelená

17.1.2018 19:53:23 | PhDr. Jana Kovařovicová

Když jsem ji před mnoha lety četla poprvé, otevřela mi zcela nový pohled na problémy, se kterými se musí potýkat děti vyrůstající v náhradní rodinné péči, i na možnosti, jak jim účinně pomáhat.

Kód Kód: 53
Kategorie: Knihy